monaco

ÚNIKOVÁ HRA «DANNYHO PARŤÁCI: LOUPEŽ V MONAKU»

60 minut
2-6 hráčů
Střední
990 - 1690 Kč
88%

Expertní
hodnocení

  • Námět86%
  • Hádanky81%
  • Atmosfěra88%
  • Technologie95%
  • Dynamika85%
  • Servis89%
Šampaňské, jachty, krasavice, kasino! Poté, co jste prohrál poslední stovky v ruletě, rozhodl jste se oloupit jednoho z nejvlivnějších miliardářů Monaka. Proslýchá se, že ve svém bytě uchovává část své rozsáhlé sbírky šperků.

Autoři hry Dannyho Parťáci: Loupež v Monaku

Stejně jako Jaro ´45: Hanebný pancharti patří i tato úniková hra společnosti Door Z mezi ty středně těžké, u nichž oceníte především dokonalou propracovanost hry a autentičnost rekvizit. Oproti jiným únikovým hrám zde nespočívá váš úkol v hledání klíčů, které vám pomohou otevřít zámky různých truhlic či dveří do dalších místností. Tuto hru ovládají skvěle promyšlené interaktivní prvky, které spouštíte bezchybným splněním předchozího úkolu. Kromě správných logických úvah tedy bude hodně záležet také na vaší pozornosti, abyste nepřehlédli něco nového, co jste svými kroky způsobili.

K tomu se vám budou hodit i oči dalších členů týmu. Hra je uváděna pro 2-6 lidí a v tomto případě bychom se za vyšší počet přimlouvali. Jistě si ji dokážete užít i v páru, budete mít ale poněkud ztížené podmínky. Toho, co je potřeba najít a postřehnout, je dost i pro více lidí, ideálně si hru užijí alespoň 3-4 hráči. Od prvního okamžiku bez ohledu na věk i pohlaví velmi snadno propadnete prostředí i úkolu samotnému. Jednotlivé kroky je třeba plnit podle daného pořadí, hra vás ale povede poměrně intuitivně a ke konci už nebudete myslet na nic jiného, než kdy konečně sevřete obrovský diamant ve své dlani.

Obsluha tak nejspíš bude muset i vás požádat, abyste nezapomněli vzácnou kořist odevzdat zpět do jejích rukou. Nebyli byste první, kdo honbě za vzácným šperkem natolik propadl, že si ji chtěl automaticky odnést s sebou. Těžko hledat na této skvěle připravené hře slabé stránky. Snad nižší počet úkolů, které je třeba plnit v přesném pořadí, takže když se zaseknete na tom, který vám v danou chvíli ještě nepomůže, nezbude vám, než si říci o nápovědu.

Door Z se umí o své zákazníky postarat. Jejich hry si zahrajete přímo na Václavském náměstí, takže se tam za pomoci MHD nebudete mít problém dostat. Obsluha je vždy sympatická, příjemná a do hry vás uvede velmi přirozeně. Prozradí právě tolik, aby vás správně navnadila, a případné nápovědy přizpůsobí s ohledem na váš zbývající čas tak, aby vám neprozradila ani málo ani moc a vy jste mohli mít na konci skvělý pocit ze zaslouženého vítězství.

Výsledek: perfektní úniková hra, ve který nenajdete žádný klíč nebo zámek. Díky perfektnímu prostředí, technologickým hádankám a filmovým efektům se ponoříte do děje, kde hlavní postava – jste Vy! Náš expertní tým naléhavě doporučuje navštívit tuto únikovou hru, neboť ji skutečně lze nazvat jednou z nejlepších v Česku.

Questmania

Door Z

 

Uživatelské hodnocení

0 hlasování, průměr: 0,00 z 50 hlasování, průměr: 0,00 z 50 hlasování, průměr: 0,00 z 50 hlasování, průměr: 0,00 z 50 hlasování, průměr: 0,00 z 5
(0 hlasů , průměrné hodnocení: 0,00 out of 5)
Abyste mohli hlasovat, musíte být přihlášeni.
Nahrávám...

Napište svůj názor

avatar
6000

wpDiscuz