exitgamecz

ÚNIKOVÁ HRA «EXITGAMECZ»

60 minut
2-5 hráčů
Těžká
1200 Kč
28%

Expertní
hodnocení

  • Námět45%
  • Hádanky35%
  • Atmosfěra10%
  • Technologie10%
  • Dynamika25%
  • Servis40%
Dokaž, že na to máš! Dostaň se do 60 minut ze spár sériového vraha, který tě zavře v atomovém krytu.

Autoři hry Exitgamecz

Pokud se Vám stýská po školních matematických úlohách, tato úniková hra určena přesně pro Vás. Ale začněme od začátku. Pokoj je umístěn poměrně daleko od centra a najít ho i s instrukcemi od organizátora není lehký úkol. Suterénní místnost se velmi hodí k tématu hry - hrabeme se v pokoji Jacka Rozparovače. Tady však opravdu velmi silně páchne barva a všudypřítomný je i prach.

Hra postrádá jakýkoliv nápad - je to prostě jen «1000 a 1 klíč». Hádanka - klíč - zámek, hádanka - klíč - zámek. A neustále celou hodinu dokola. Prakticky všechny hádanky jsou přepsané úkoly ze školní učebnice matematiky. Spočítat, propočítat, vypočítat... A pro změnu znovu a znovu.

Zařídit jakousi atmosféru se autorům podařilo pouze z části: dusná sklepní místnost, strašidelné obrazy a panenky vypadaly spíše komicky než realisticky. Nicméně místo působí ponuře a o tu to zřejmě šlo. Technologie v únikové hře nejsou, tedy pokud nepočítáme obyčejný magnet. Hra velice připomíná hru «Ztracený poklad» od Cryptex, nicméně tady se nám po uběhlé půlhodině chtělo prostě odejít.

Servis byl asi tím nejpříjemnějším, co se dá v této únikové hře hodnotit. Sympatický mladík nabízí drobné občerstvení a nápoje ještě před začátkem hry.

Výsledek: hru nemůžeme sami za sebe doporučit, ale samozřejmě vyzkoušejte sami. Pokud máte rádi matematické úlohy nebo jste absolvovali ČVUT-matfyz, možná se Vám hra bude líbit. Hra určitě není dobrým startovním bodem pro nováčky, zkušení hráči naopak budou možná z provedení zklamáni. Ale i zde to může být názor od názoru jiné.

Questmania

ExitGameCz

 

Uživatelské hodnocení

1 hlasování, průměr: 5,00 z 51 hlasování, průměr: 5,00 z 51 hlasování, průměr: 5,00 z 51 hlasování, průměr: 5,00 z 51 hlasování, průměr: 5,00 z 5
(1 hlasů , průměrné hodnocení: 5,00 out of 5)
Abyste mohli hlasovat, musíte být přihlášeni.
Nahrávám...

Napište svůj názor

avatar
6000

Roman Liška
Member
12.4.2016 13:51

Projel jsem pár místností v zahraničí i v Praze, tuto jsme si vybrali na základě velmi kladného hodnocení na slevovém portálu. A musím říct, že to bylo super. Atmosféra atomového krytu byla dá se říct asi nejlepší, kde jsem byl. A obtížnost mi naopak přišla vcelku jednoduchá až střední. Takže s expertním hodnocením u této místnosti moc nesouhlasím.

Roman Liška dal hodnocení 5Roman Liška dal hodnocení 5Roman Liška dal hodnocení 5Roman Liška dal hodnocení 5Roman Liška dal hodnocení 5
wpDiscuz