padlock

ÚNIKOVÁ HRA «MISE #53»

99 minut
2-6 hráčů
Střední
1599 Kč
86%

Expertní
hodnocení

  • Námět85%
  • Hádanky89%
  • Atmosfěra86%
  • Technologie75%
  • Dynamika84%
  • Servis94%
The Padlock a jeho Mise #53 se pyšní nejdelší únikovou hrou v Praze - 99 min!!!Ocitnete se na místě, jehož interiér je propracovaný do každičkého detailu a vtáhne Vás plně do děje. Hra Vás postupně provede příběhem, který na sebe logicky navazuje, a Vy samy jste jeho hlavními postavami.Můžeme Vám zaručit, že po skončení hry vylezete s úsměvem na tváři a ještě dlouho budete vzpomínat na tento neopakovatelný zážitek!!!

Autoři hry Mise #53

Upřímně řečeno, náš expertní tým byl unaven vojenskými komunistickými únikovkami, které se většinou odehrávaly v Praze. A není to jen v hádankách a úkolech, ale spíše v nových pocitech a atmosféře. Hledali jsme novou únikovou hru, která se od ostatních liší. A takovou jsme našli. Dnes se zaměříme na hru Mise #53 od The Padlock. Toto hodnocení se bude lišit od ostatních, protože je velmi těžké popsat podstatu této hry, aniž bychom prozradili děj.

Za prvé - je to opravdu detektivní hra. Zde, stejně jako v životě, neexistuje žádná nápověda pro řešení hádanek, které jsou často rozčilující v jiných únikovkách. Hlavolamy nejsou náročné, ale jsou velmi odlišné a smysluplné. A co je nejdůležitější - některé hádanky lze řešit několika způsoby - to je ještě více přibližuje k realitě a vytváří efekt nelineární formy hry.
Za druhé – Představte si, že od samého začátku hry se nacházíte na ulici poblíž policejního auta - máte zvláštní policejní oddělení, procházející vyšetřováním. A ještě ke všemu namísto obvyklého času, máte 99 minut (není se čeho obávat, toaleta se nachází přímo ve hře).
Za třetí - každý člen vašeho týmu je velmi důležitý. Autoři přišli na velmi zajímavý způsob, jak personalizovat každého hráče, učinit jej výjimečným a dát tak hře ještě větší dramatičnost.

Hra se odehrává na Žižkově, s parkovaním a MHD, vše je prostě výborné, s příjemnou obsluhou v kombinaci s velkou vstupní halou. (včetně bezplatné vody) - pěkný bonus k tak nezapomenutelným dojmům.

Výsledek: The Padlock a jejich Mise #53 – je jedna z nejlepších her odehrávajících se v Praze. Je to nejen v jejím měřítku, nebo v touze autorů propracovat každý detail podstatné části hry – což se zde povedlo opravdu zajímavým a vzrušujícím způsobem. Rozhodně vám doporučujeme vyzkoušet únikovou hru The Padlock – a nezáleží na tom, zda to bude vaše první nebo padesátá hra.

Questmania

The Padlock

 

Uživatelské hodnocení

0 hlasování, průměr: 0,00 z 50 hlasování, průměr: 0,00 z 50 hlasování, průměr: 0,00 z 50 hlasování, průměr: 0,00 z 50 hlasování, průměr: 0,00 z 5
(0 hlasů , průměrné hodnocení: 0,00 out of 5)
Abyste mohli hlasovat, musíte být přihlášeni.
Nahrávám...

Napište svůj názor

avatar
6000

wpDiscuz