hogwarts

ÚNIKOVÁ HRA «ÚNIK Z ČARODĚJNICKÉ ŠKOLY»

60 minut
2-5 hráčů
Střední
800 - 1500 Kč
86%

Expertní
hodnocení

  • Námět80%
  • Hádanky80%
  • Atmosfěra85%
  • Technologie92%
  • Dynamika85%
  • Servis92%
První interaktivní hra - všechny úkoly se plni za pomoci kouzelných hůlek.
Nejnovější elektronické technologie a velkorysý rozpočet hry vám dovolí čarovat kouzelnými hůlkami, mluvit s živými obrazy, slyšet hlasy duchů, ovládat světlo, prostě dělat zázraky. Na pohádkovém zámku plném tajemství a záhad se budete cítit jako opravdové čaroději, jako Harry Potter. Je to kouzelné dobrodružství pro dospělé a jejich děti.

Autoři hry Únik z čarodějnické školy

Společnost "Questerland" svojí únikovou hrou "Va-Bank" nasadili laťku vysoko v oblasti technologií a provedení hry. V popisu únikovky " Únik z čarodějnické školy " autoři slibují, že se jedná o nejvíce technologickou a interaktivní hru v České republice. Podařilo se jim zopakovat svůj úspěch a vytvořit další únikovou špičku?

Před začátkem hry dostanete magické hůlky a podrobný instruktáž jak s nima zacházet. Je důležité mít na paměti každý detail, protože je to vaše státní zkouška v Bradavicích (kéž by takové zkoušky byly i na vysokých školách). Vše, co se děje uvnitř, je v každém případě spojeno se světem Harryho Pottera - od celkové atmosféry až po nejmenší detaily hry. Provedení hry - je jednou ze silných stránek této únikové hry. A co je nejdůležitější - naprosto šílený mix technologií. Upřímně řečeno, jeden z členů našeho týmu se dost leknul, když na něj promluvil obraz. Je vidět i pouhým okem, že hru vytvářeli profesionálové svého oboru a nešetřili přitom. Nehledě na některé komické chvíle - například takový nalepovací papír na velkých rekvizitách, hra vypadá dost sebejistě a vtáhne velmi slušně do atmosféry. Palec nahoru.

Nehledě na to, že náš expertní tým prošel hru skoro za hodinu a využil několika nápověd, nelze hru považovat za obtížnou. Totéž platí pro dynamiku - je průměrná. Většinu hádanek tvoří technologické nebo souvisejí s technologiemi, což je samozřejmě velkou výhodou. Nicméně, po průchodu hry jsme měli pocit, že něco nebylo řečeno nebo spíš něco chybělo - vše je krásné, vše je zajímavé a atmosférické, ale nebere to za srdce. Zdá se, jako by autoři chtěli vytvořit hru zajímavou pro rodiče s dětmi - z tohoto pohledu se povedla na 100%.
Výsledek: Vysoce kvalitní a skutečně interaktivní úniková hra! Ovládejte objekty mávnutím kouzelné hůlky, poznávejte zákony alchymie, flirtujte s portrétem - pokud se chcete dostat do Bradavic aspoň na hodinu, tato úniková hra je pro vás. Pokud máte děti - důrazně doporučujeme, abyste si je vzali s sebou - budou ještě dlouho vděčné!

Questmania

Questerland

 

Uživatelské hodnocení

0 hlasování, průměr: 0,00 z 50 hlasování, průměr: 0,00 z 50 hlasování, průměr: 0,00 z 50 hlasování, průměr: 0,00 z 50 hlasování, průměr: 0,00 z 5
(0 hlasů , průměrné hodnocení: 0,00 out of 5)
Abyste mohli hlasovat, musíte být přihlášeni.
Nahrávám...

Napište svůj názor

avatar
6000

wpDiscuz