zahranicemi

ÚNIKOVÁ HRA «ZA HRANICEMI»

60 minut
2-4 hráčů
Střední
1250 Kč
73%

Expertní
hodnocení

  • Námět65%
  • Hádanky70%
  • Atmosfěra75%
  • Technologie71%
  • Dynamika75%
  • Servis79%
Pokusit se vystopovat zmizelého kolegu je vždy velmi důležité. Co však máte dělat, když ho hledají také tajní agenti, kteří se teď začali zajímat také o Vás? Jediná odpověď je vzít nohy na ramena! Pokud před nimi stihnete uniknout, než uplyne šedesátá minuta, zbude Vám alespoň nějaká vidina šťastného konce.

Autoři hry Za hranicemi

Úniková hra "Za hranicemi" je prequel ke hře "Portal”. Na začátku hry se dostanete do kanceláře pana profesora, který zde učinil velký pokrok v oblasti vědy - podařilo se mu se přemístit do paralelního vesmíru. Vaším úkolem je najít jeden z artefaktů, za jehož pomoci se přemístíte do jiného vesmíru v únikové hře "Portal”.

Obě jmenované hry jsou propojené společným dějem a příběhem, ač se na první pohled tváří jako samostatné. Nejprve je třeba začít únikovou hrou “Za Hranicí.”
Atmosféra je typická pro většinu únikových her v Praze. Používané rekvizity jsou nové a je radost je používat.

Všechny hádanky jsou logicky uspořádány podle úrovně obtížnosti, začíná se jednoduchým kalibrem, který postupně houstne. Ve hře jsou umístěny nápovědy ve třech jazycích, které lze nalézt v průběhu děje hry. Pro hráče „drsoně“ je to spíše mínus, nápovědy však ocení zejména milovníci dobře a zajímavě stráveného večera. Není třeba si lámat hlavu nad pochopením úkolu - okamžitě je možné se koncentrovat na hádanku.

Technologické řešení hry se dobře prolíná s klasickými zámky a hlavolamy. Můžete směle jít ve čtyřech spoluhráčích, dynamika hry je střední – ideální pro začátečníky.

Servis je velmi milý a přívětivý, nenudí dlouhými příběhy o hře – naopak rychle uvede do děje na počátek souboje vedoucího k vítězství.
Hra se nachází ani ne dvě minuty chůze od metra Národní třída. Autem se dá jednoduše zaparkovat u Národního divadla.

Výsledek: kvalitní úniková hra se zajímavými technologiemi, která je pomyslným výcvikovým táborem náročnější únikové hry “Portál". Přitom se jedná o zcela samostatný zážitek. Pokud uvažujete o návštěvě těchto dvou souvisejících her, začněte určitě únikovou hrou “Za Hranicí”.

Questmania

Lostrooms

 

Uživatelské hodnocení

0 hlasování, průměr: 0,00 z 50 hlasování, průměr: 0,00 z 50 hlasování, průměr: 0,00 z 50 hlasování, průměr: 0,00 z 50 hlasování, průměr: 0,00 z 5
(0 hlasů , průměrné hodnocení: 0,00 out of 5)
Abyste mohli hlasovat, musíte být přihlášeni.
Nahrávám...

Napište svůj názor

avatar
6000

wpDiscuz